26 mar 2013

Długo czekać trzeba było...

...ale w końcu się udało :) na opis tej wycieczki/wyprawy tez trzeba było poczekać...ale tak już się jakoś ostatnio układa, ze na nic nie wystarcza czasu. Wyprawa do cioci i wujka odkładana, przekładana odbyła się z dodatkowymi atrakcjami. Przygoda nr 1 podróż nowym środkiem lokomocji - pociągiem. Mała podróżniczka z biletem niesionym tak żeby koniecznie każdy mógł go zobaczyć :)
 Wyprawa nie mogła się odbyć bez prowiantu, kanapek, przekąsek, słodyczy itp, ważne jest, że podróż trwała aż całą godzinę ;D.
 Kiedy Emmka zjadła kanapki (głód opanował ją potworny jak tylko oddalił się Pan konduktor) wyruszyła z tata na zwiedzanie pociągu.
 Po zachwytach jakie wywołała toaleta! w pociągu i po opanowaniu zdziwienia matki (nienawidzącej toalet pubicznych a szczególnie tych w pociągach) okazało się, że zwiedzanie pociągu było bardzo owocne. Emma z tatą trafili na bardzo miłego Pana maszynistę, który pozwolił Emmie zasiąść za "sterami" pociągu!
 Emma trochę zestresowana ale bardzo zadowolona.
 I lizak, który jak się okazało jest niezbędny w trakcie kierowania pociągiem (podobno każdy o tym wie)
 Po owocnie spędzonej podróży, która bardzo szybko się skończyła...cel został osiągnięty! Zawitaliśmy w końcu do Wałbrzycha :)
 I wyruszyliśmy realizować pierwszy punkt programu...Zdobycie górki i wykorzystanie przedłużającej się zimy. Emma jako rasowy leniuch, marudziła wchodząc starszliwie. Co chwilę brakował sił ...
 Ale w końcu się udało. i można było pozjeżdżać.
 Najlepiej z wujkiem
 I było by pięknie gdyby nie fochy gwiazdy Emmy. I tak było bardzo wesoło z wyłączeniem momentów kiedy Emma wyła  wniebogłosy :)
Na szczęście udawało jej się ogarnąć i zabawa trwała :)
a na koniec dnia relaks pt. "dziewczyńskie oglądanie" zasady proste: same dziewczyny (ostatnio ulubiona zabawa to "dziewczyńskie" różne rzeczy) i zgaszone światła :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

PRAWA AUTORSKIE

Cała treść oraz wszystkie zdjecia na tym blogu sa mojego autorstwa!
Kopiowanie ich,przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w części bez mojej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich!